/ 13 نظر / 37 بازدید
نمایش نظرات قبلی
صادق

دوست خوبم مرتضی جان با سلام - فقط به حال سنگنوردی شهرمان باید گریست.

داریوش

استاد مرتضی سلام خسته نباشی - شما با مدرک و بدون مدرک برای همه ما استاد با اخلاق و سالم هستی و از اینکه خاری هستی در چشم برخی ها به وجود شما و استاد هدایت افتخار مکنیم.

صادق

دوست خوبم آقا مرتضی . متاسفانه سالهاست که کوهنوردی تشکیلاتی شهرمان به این درد گرفتار شده و کسی هم پیدا نشده درمانش کند به قول معروف سال به سال دریغ از پارسال . برخی اساتید به کوهنوردی ظلم کردند و برخی سوءاستفاده . امیدوارم سال 93 سال شکوفایی و بالندگی کوهنوردی و سنگنوردی باشد.

محمدرضا

هر چه بگندد نمکش می زنند وای به روزی که بگندد نمک(هیئت کوهنوردی)

سروش

جناب آقای زارع . بدبختانه یا خوشبختانه پایه واساس هیئت بد بنا شده اگر بازدهی و پرونده مسئولین هیئت در این بیست سال اخیر موشکافی شود به صحت حرف آقا صادق می رسیم . در ضمن کارنامه شما پاک پاک است و در این سالها ثابت کرده اید خالص و مخاص هستید.

مریم

با سلام خدمت تمام همنوردان عزیز . آیا کسی از کوهنوردی میتواند لذت ببرد با تنگ نظری و شاهکارهای هیئت و جیره خوارانش . آقای زارع جهامعه پاک کوهنوردی ( نه کسانی که نان به نرخ روز هستند) پشت شما هستند.

حسن

ریاست محترم فدراسیون کوهنوردی با سلام و تبریک سال نو . قابل توجه حضرتعالی 3 سرپرست اخیر هیئت کوهنوردی استان کرمانشاه متاسفانه کوهنوردی ما را نابود کرده اند هر چند که قبل از 3 نفر اخیر را به یاد ندارم چه کار کرده اند لطفا اگر برای سنگنوردان و کوهنوردان کرمانشاهی ارزش قائل هستید ما را دریابید.

سینا

آقای مرتضی زارع با سلام و خسته نباشید خدمت شما و همنورد با صفایتان آقای محسن هدایت . از دور فعالیت و کارهای همه را زیر نظر دارم و از حدود سال 60 خدمات اساتید هیئت که بعدها هر کدام بدلایل مختلف از جمله خود بزرگ بینی - غرور بیجا- اخلاق بد و معدود افرادی به دلایل درست از هیئت جدا شدند و گروه تشکیل دادند و این سرنوشت گروهها شد را دیده ام متاسفانه به این مجموعه هیئت هم امیدی نیست . وقتی مجموعه ای به جامعه پاسخگو نباشد و فقط در فکر سوء استفاده باشد بهتر از این نمی شود.

اصغر

نظرات همه دوستان را تایید میکنم.

احمد

با سلام خدمت همنوردان- چند سطر از وظایف هیات های ورزشی خدمت دوستان : فراهم نمودن زمینه مساعد در جهت گسترش رشته مربوطه - ایجاد انگیزه و جذب احاد مردم به ورزش - کشف استعداد- بالا بردن مهارت - برگزاری کلاس آموزشی و توجیهی و ... حالا شما پرتقال فروش را.فراری دادن و بی انگیزه کردن عدم اطلاع رسانی و عدم معرفی به کلاسهای آموزشی و ...