ترمیم مسیر.

ترمیم

کارگاه بازنجیرنمره8ترمیم

کارگاه جدیدبازنجیر10ترمیم

والبته ضایعات.

/ 9 نظر / 90 بازدید
بهرام

درود بر آقای زارع ... یک سوالی برام پیش اومده که تمام این گشایش مسیر ها ، ترمیم ها و زنجیر و رول ها همه هزینه دارند ... این هزینه ها شخصی پرداخت میشه یا از طرف هیئت یا فدراسیون کمک هایی انجام میشه ؟

محمد

سلام... آقا آفرین به شما.که با جیب خودت و عشق درونیت هزینه ها رو پرداخت میکنی شنیدم یه بنده خدایی هیلتی امانتی را که ازش گرفتن خانه نشین شد

دبیرخانه همایش

با سلام و احترام مدیریت محترم وبلاگ دیار بیستون بدینوسیله از شما کوهنویس گرامی دعوت بعمل می آید در «اولین همایش تحقیقی کوه‌نوردی و فضای مجازی» روز پنجشنبه ۱۳شهریور شرکت نموده و با حضور خود حامی و پشتیبان فعالیت ها و اقدامات علمی - فرهنگی حوزه کوهنوردی باشید. آدرس: شریعتی- پایین تر از پل سدخندان- روبروی پارک اندیشه - سالن اجتماعات باشگاه پیام مخابرات... ( 8 صبح تا 1 بعد از ظهر )

محمد امجدیان

با سلام با اجازه برای پست جدید از عکسهای زیبا شما کپی گرفتم.سر فراز باشید . [گل]

محمد داهیم

با سلام استاد گرامی جناب زارع از شما و دیگر دوستان و پیشکسوتان دلسوز تشکر می کنیم که علاوه برفن و منش و مردانگی را هم می آموزند. همیشه موفق و سلامت باشید

سروش

[گل]

دوستدار

سلام خسته نباشي و دستت درد نكنه آقا مرتضي كارت درسته . تو كارهاي قبلي خسيسي نكردي اين نشان از پيشرفت شما در كار است هميشه سلامت و موفق باشي.